Márciusban jön az első nagylemez.
Márciusban jelenik meg a budapesti modern metalos Sunset első nagylemeze, a We Are Eternity, amiről a csapat tegnap egy új dalt mutatott be. Ahogy a lemez címéből látszik, az új számok a legutóbbi magyar nyelvű darabokkal ellentétben ismét angolul íródtak, a friss tétel pedig a Motivator címre hallgat, ami egyben a dal üzenetét is lefedi. Ahogy a srácok mondják:
Annyi csendes művész tevékenykedik a világban, akikről csak azért tudunk, mert félnek megmutatni magukat és ezért sokszor nem is alkotnak. Őket szeretnénk kimozdítani ebből az állapotból, mert az önmegvalósító emberek viszik előre a világunkat.A zenekar január végén kezdi a Kiessel közös turnéját, amit március 18-án zárnak a Dürerben a We Are Eternity bemutató koncertjével, amire a zenekar extra hosszú műsort és különleges vendégeket ígér. A pontos menetrend az alábbi:
01.27. Szombathely – Végállomás Klub 01.28. Komárno (SK) – Rock Club 25 02.03. Miskolc – Corner Stage 02.04. Eger – Zöld Pecsét 02.09. Szeged – Grand Café Várkert 02.10. Temerin (SRB) – Road House 02.11. Óbecse (SRB) – Club Floyd 02.24. Kecskemét – Kilele Music Cafe 03.18. Budapest – Dürer Kert (a Kies nélkül)